Fotbalový turnaj v Olomouci

In Aktuality by Petr Fajks

Druhý ročník Veolia turnaje Energy Street Football v Olomouci se konal 7. 5. 2024 i za naší účasti. Ve vyrovnané skupině, v konkurenci SPŠS Olomouc, SŠE Lipník nad Bečvou a SŠA Prostějov, naše škola obsadila 2. místo. S bilancí 2 výhry a 1 prohra se v následných vyřazovacích bojích tým složený z Ondřeje Sekaniny (1 AT), Kateřiny Dvorské (1 TRZ), Kláry Matouškové (2 ATH), Jakuba Strnada (2 ES), Vojtěcha Jordy (3 MOZ), Daniela Kratiny a Dominika Navrátila (oba 3 AT) prokousal přes osmifinále, čtvrtfinále i semifinále a postoupil do finále. I přes velkou snahu našich mladých reprezentantů se sladká tečka ve finále nepodařila. Ovšem druhé místo z 16 nasazených týmů je velký úspěch!
Všem účastníkům z naší školy patří velký dík za výbornou reprezentaci naší školy!