My jsme Švehlova

Škola plná možností

Máme spoustu oborů, ze kterých si můžeš vybrat ten, ve kterém se budeš cítit nejlíp. Studiem získáš skvělé uplatnění, čeká tě zábavná praxe a spousta nových kamarádů. A kdyby tě obor přestal bavit? Přestoupíš na jiný – na škole máme celkem 19 oborů!

S námi můžeš být kýmkoli chceš.


Image

Švehlova v číslech

Můžeš si vybrat z

0

oborů


Loňský rok jsme investovali

0 miliónů

do lepšího vybavení


Máme přes

0

partnerů pro lepší praxi

 

Proč se u nás budeš cítit jako doma

 

Přátelská atmosféra


Držíme spolu, ať se děje, co se děje. Co to znamená? Osobní přístup, naslouchání připomínkám a společné řešení problémů.

Skvělé uplatnění


Nebudeš muset hledat práci – ona si najde tebe. Je jedno, jestli budeš studovat analýzu potravin, instalatéra nebo jakýkoli jiný obor. O naše absolventy je zájem.

Moderní vybavení


Jdeme s dobou. Naše učebny jsou vybaveny moderními stroji a výukovými panely, takže se budeš učit na tom, co se reálně používá ve firmách.

Certifikace


Podle oboru získáš řidičák na auto, traktor či náklaďák nebo svářečské průkazy na různé typy sváření. Můžeš tak ušetřit i desítky tisíc korun.

Spolupráce s firmami


Máme partnerství se spoustou významných společností jako je třeba servis Mercedesu či Porsche. Všechno si zkusíš v praxi a možná získáš nabídku práce.

Odborní mistři


Všichni naši mistři si prošli praxí, a tak tě naučí přesně to, co budeš potřebovat pro budoucí zaměstnání. Navíc se ti budou koukat pod ruce a vždycky ti pomůžou.

Skvělý kolektiv


Současní studenti školy mají mezi sebou skvělý kolektiv, který je podporován i ze strany školy. Bez kamarádů a férových učitelů by to nešlo.

Účast na soutěžích


Studenti ze Švehlové jsou dlouhodobě skvělí v odborných soutěžích. Přidej se k nám a vyhrávej soutěže i ty.

Doučovací kroužky


U nás tě učitelé nechtějí potopit. Když v něčem budeš plavat, stačí se přihlásit do doučovacího kroužku, kde se na to podíváme.

Poslechni si jejich názory

Partneři s námi táhnou za jeden provaz

Image
Image
Image
Image
Image
 

Chceš být jeden z nás?

Zjisti, který obor ti padne jako ulitý

Najdi svůj obor