Partneři a spolupráce


 

Škola spolupracuje s Hospodářskou komorou v Prostějově , Cechem sádrokartonářů ČR, Cechem topenářů a instalatérů ČR, Cechem malířů a lakýrníků ČR, Cechem klempířů, pokrývačů a tesařů ČR.

V rámci odborného výcviku automobilních oborů škola spolupracuje se zemědělskými podniky v Klenovicích, LASKI Smržice, Wisconsin Prostějov,  PV – AUTO, Automechanika, FTL Prostějov, AUTO – Haná, Autoelektrika Prostějov, JT autoservis Prostějov, LM trans Prostějov, Sobra Prostějov.

V rámci odborného výcviku stavebních oborů škola spolupracuje s firmami  VTP centrum Prostějov, Richter a Fenzel Olomouc, Auqina Držovice, Sezako Prostějov, Immergas Olomouc, Ingremo Prostějov, Stavební společnost Navrátil Prostějov, Apo Prostějov, Stolářství Mrňka Konice.

V rámci praxe potravinářských oborů škola spolupracuje s firmami Penam a.s., Makovec s.r.o., Mlékárna Otinoves s.r.o. MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s., Lahůdky Grand, GRANETTE & STAROREŽNÁ Distilleries a.s., Cukrovar Vrbátky, PEKAŘSTVÍ MaM, Kaufland Česká republika v.o.s. apod.

Firmy provádějí též školení žáků i pedagogických pracovníků k novým technologiím a materiálům a také umožňují provádění odborného výcviku na svých pracovištích.

Jsou to například: Rigips, Cetris Hranice, Korádo Česká Třebová, Immergas, Pro-Doma Držovice, Weber saint-gobain.