Ubytování pro veřejnost

Vítejte na stránce určené pro hosty. Nabízíme ubytování pro organizace i soukromé osoby, především v období hlavních prázdnin. Ubytování je vhodné ke konání vzdělávacích akcí, soutěží, seminářů i pro účely turistické a poznávací. Našim hostům zajišťujeme kvalitní služby a individuální přístup.

POLOHA
Najdete nás v sousedství významné prostějovské budovy Národního domu. Budova domova mládeže je situována do dvorního traktu, mimo hlavní komunikaci a je dostatečně vybavena k zajištění soukromí a plnohodnotného odpočinku. Okolí nabízí nepřeberné množství výletů, sportovních, kulturních a relaxačních aktivit.

VYBAVENOST
Třílůžkové pokoje jsou vybaveny válendami s úložným prostorem, šatní skříňí, nočními stolky, pracovním stolem s židlí a místním osvětlením ke každému lůžku. Hostům je poskytováno ložní prádlo a základní hygienické potřeby. K dispozici je společenská místnost s televizí, DVD přehrávačem, a videorekordérem. Zájemci mohou využívat připojení k internetu přes wifi síť. Jídla lze připravovat ve dvou kompletně zařízeným kuchyňkách.

SLUŽBY
Parkovat lze zdarma ve dvoře, určeném pro osobní vozidla. Kromě ubytování nabízíme i stravovací služby. Na objednávku je možné zajistit pořádání oslav a hostin v prostorách školní jídelny, která je součástí objektu.

PODMÍNKY REZERVACE
Ubytování, případně stravování, je nutno si dohodnout minimálně 7 dnů předem, buďto telefonicky nebo písemnou objednávkou. Po zpracování objednávky zašleme potvrzení o rezervaci.

 

KONTAKT
Vojáčkovo nám. 4, 796 01 Prostějov
tel.: 604 242 682
ubytovna@svehlova.cz