Švehlova střední škola polytechnická Prostějov

Škola nabízí ucelený systém vzdělání v oborech středního vzdělání s výučním listem i maturitní zkouškou. Její výhodou je i to, že nabízí dvouletý obor středního vzdělávání s výučním listem Provozní služby. Škola je vybavena několika odbornými učebnami, tělocvičnou, posilovnou a praxe je zajišťována na smluvních pracovištích.

Výhody školy

  • Adaptační kurzy
  • Lyžařské kurzy
  • Cyklistické kurzy
  • Tuzemské výlety a exkurze
  • Workshopy
  • Dny dovednosti
  • Veletrhy nápadů

Škola má vlastní stravovací a ubytovací kapacity. V rámci výuky mohou žáci získat zdarma oprávnění pro svařování elektrickým obloukem a pro svařování plamenem, řidičský průkaz skupiny B, C, T. Studenti oborů Technologie potravin a Analýza potravin mají možnost získat v průběhu studia prospěchové stipendium. Podrobnější informace na http://www.penam.cz. Dále mají možnost získat: placené brigády, placenou praxi, po ukončení studia pracovní smlouvu na dobu neurčitou a vyšší platové ohodnocení u společnosti PENAM a.s. Studenti učebních oborů s výjimkou oborů Mechanik opravář motorových vozidel, Opravář zemědělských strojů, Instalatér, Montér suchých staveb, Zahradnické práce, Provozní služby a Opravářské práce mají možnost získat finanční podporu v rámci Učňovských stipendií OL kraje.

Jsme škola, kde žáci rozvíjejí své schopnosti a kultivují svou osobnost, hledají vlastní cesty k sebepoznání a sebevyjádření, prožívají a obohacují svůj život o nové zážitky, inspirují sebe i druhé, získávají cenné zkušenosti pro další uplatnění v osobním i profesním životě.


Jsme škola perspektivní v učebních i maturitních oborech.

 

NÁZEV: Švehlova střední škola polytechnická Prostějov
SÍDLO: nám. Spojenců 17, 796 01 Prostějov
PRÁVNÍ FORMA: příspěvková organizace
ZŘIZOVATEL: Olomoucký kraj, Jeremenkova 40 a, 779 11 Olomouc
ŘEDITEL ŠKOLY: Ing. Radomil Poles


IČ: 00566896
DIČ: CZ00566896
REDIZO: 600015165
IZO: 103031651
ČÍSLO ÚČTU ŠKOLY: 238 30 701/0100
ID DATOVÉ SCHRÁNKY: iiyp8tz