Skvělý úspěch v soutěži Automechanik Junior 2019

Skvělý úspěch v soutěži Automechanik Junior 2019

Dne 14. 2. 2019 se konal již 25. ročník odborné soutěže Autoopravář Junior, regionální kolo olomouckého kraje. Pořadatelem byla v tomto roce Střední škola technická v Přerově.

V kategorii Automechanik naši školu reprezentovali žáci Michal Krajíček a Patrik Vymazal. Dle celostátních pravidel byla soutěž rozdělena na tři části – praktickou, poznávací a odbornou přednášku zakončenou vědomostním testem. I přes velkou konkurenci se po sečtení všech bodů z jednotlivých úkolů a částí soutěže Michal Krajíček umístil  na krásném třetím místě, Patrik Vymazal obsadil osmé místo. Oběma borcům patří velká gratulace a poděkování za vzornou reprezentaci Švehlovy střední školy polytechnické Prostějov. Michal Krajíček navíc za odměnu, spolu s dalšími vybranými žáky naší školy, pojede na autosalon do Ženevy.     
Děkujeme všem organizátorům a sponzorům, kteří se na přípravě žáků a samotné soutěže podíleli. Všichni soutěžící si odnesli hodnotné ceny, věnované do soutěže ŠSŠP Prostějov, SŠT Přerov, Mercedes – Benz Moravia, FTL Prostějov a dalšími partnery z oblasti automobilového opravárenství.