Škola ve firmě, firma ve škole

Škola ve firmě, firma ve škole

Dne 21. 5. 2019 se uskutečnilo setkání se  zástupci partnerské firmy GEMO a.s. v areálu dílen odborné výuky stavebních oborů Švehlovy střední školy polytechnické Prostějov. Této akce se zúčastnili žáci a učitelé stavebních oborů - Tesař, Instalatér a Elektrikář - silnoproud.

Cílem této prezentace bylo seznámit žáky s výrobním programem a celkovou strategií firmy GEMO a.s. a nabídnout žákům stavebních oborů pracovní místa, studentské kariérní programy související s jejich profesí. Přednáška byla podána zajímavým způsobem. Přítomní mohli shlédnout nejnovější digitální dokumentaci z realizovaných zakázek s odborným výkladem. Dále zástupci firmy žákům nabídli velmi zajímavé možnosti letních brigád a  benefity, které nabízí firma GEMO a.s.
Firma GEMO a.s. ryze česká stavební společnost působí v oboru pozemního stavitelství už od roku 1990. Realizuje rezidenční projekty, obchodní, společenská a sportovní centra a výrobní prostory. Podílí se na vytváření moderního životního prostoru na území České republiky a Slovensku. Dále se zaměřuje také na projektovou a inženýrskou činnost. Cílem vedení firmy je dosažení dlouhodobé prosperity, rozvoje a stability celé společnosti. Samozřejmostí je zavedení a respektování norem jakosti kompatibilní s předpisy EU.
Závěrem celého setkání dostali žáci a učitelé prostor na konkrétní dotazy, které byly ochotně a profesionálně zodpovězeny. Těšíme se na další vzájemnou spolupráci s partnerskou firmou, která nabízí pracovní příležitosti našim mladým stavebním řemeslníkům.

Nebuď druhý, změň to. Staň se u nás profesionálem v oborech Instalatér, Elektrikář – silnoproud, Truhlář, Tesař, Klempíř, Malíř, Montér suchých staveb, Zedník.