Ocenění nejlepších absolventů naší školy

Ocenění nejlepších absolventů naší školy

V sobotu 13.10.2018 se letošní absolventi Švehlovy střední školy polytechnické Prostějov zúčastnili  v Praze Čestlicích 23. ročníku „ Ocenění nejlepších absolventů“.

Tato slavnostní akce je každoročně pořádána Hospodářskou komorou ČR, která oceňuje absolventy maturitních a učebních oborů odborných škol, kteří složili závěrečnou nebo maturitní zkoušku s vyznamenáním. Slavnostního předávání těchto ocenění se zúčastnil prezident Hospodářské komory České republiky Vladimír Dlouhý a další významní hosté, absolventi škol z celé České republiky, jejich rodiče, partneři a pedagogové oceněných škol.
Z naší školy byli oceněni absolventi učebního oboru Opravář zemědělských strojů – Lukáš Kroutil a Ondřej Navara, absolvent učebního oboru Mechanik opravář motorových vozidel Jakub Špalek a absolvent učebního oboru Elektrikář – silnoproud Adam Koudelka.
Současně Hospodářská komora České republiky ocenila Švehlovu střední školu polytechnickou Prostějov za vysokou úroveň praktické přípravy.