Fotbal středních škol

Fotbal středních škol

Ve dnech 11. 10. 2018 a 12. 10. 2018 proběhla dvě okrsková kola ve fotbale o „Pohár Josefa Masopusta“,  kterých se již tradičně účastnili i žáci naší školy.

Z každé skupiny postupovaly první dva týmy do dalších bojů.  Los nám přisoudil velmi těžké soupeře, a to žáky SOŠPO, Reálného gymnázia Prostějov, SŠA automobilní a žáky SOŠ průmyslová a SOU strojírenské. Hned v prvním zápase jsme se utkali se soupeři ze SOŠPO a ve velmi vyrovnaném a na pohled velmi pěkném souboji naši fotbalisté podlehli 0:3. V dalším utkání proti reálnému gymnáziu Prostějov si naši borci spravili chuť a soupeře porazili 2:0. Ve zlepšeném výkonu pokračovali dál a žáky SŠA automobilní deklasovali 7:0. Bohužel v posledním zápase se žáky SOŠ průmyslová a SOU strojírenské prohráli  0:2. I tak zaslouží všichni naši fotbalisté velké díky za vzornou reprezentaci naši školy. V celkovém součtu se umístili na krásném třetím místě.