EXKURZE AMPER 2019

EXKURZE AMPER 2019

Dne 21. 3. 2019 se žáci Švehlovy střední školy polytechnické Prostějov druhého a třetího ročníku oboru elektrikář silnoproud zúčastnili výstavy Ampér 2019 v Brně.

Již 27. ročník mezinárodního veletrhu elektrotechniky, elektroniky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení AMPER 2019, který se koná ve dnech 19. – 22. 03. 2019 na Výstavišti Brno, přináší vystavujícím firmám nepřeberné množství kontaktů, obchodních setkání, ale hlavně prezentaci jejich produktů. Expozice byly umístěny ve třech pavilónech. Byly rozděleny podle zaměření výrobců. Žáci si mohli prohlédnout expozice od výrobců motorů, výrobních robotů, elektromobilů, transformátorů, vypínacích prvků vysokého napětí, montážních prvků elektroinstalací – spojovací materiály, spínače a vypínače, jistící prvky, kabely atd. Exkurze pomohla žákům obeznámit se s novinkami na trhu s elektroinstalací, elektrických strojů a elektroniky. Tyto informace mohou žáci využít jak při skládání závěrečné zkoušky, tak i ve svém profesním životě.

Nebuď druhý, změň to. Staň se u nás profesionálem v oborech Instalatér, Elektrikář – silnoproud, Truhlář, Tesař, Klempíř, Malíř, Montér suchých staveb, Zedník