Dny otevřených dveří DT EXPO 2021

In Aktuality by Petr Fajks

Žáci druhého a třetího ročníku Švehlovy střední školy polytechnické Prostějov oboru Truhlář se 16. 9. 2021 zúčastnili v areálu firmy Dřevotrust Olomouc akce Dny otevřených dveří DT EXPO 2021.
Na tomto dni žákům zástupci jednotlivých firem prezentovali své novinky sortimentu, včetně praktických ukázek použití jednotlivých produktů.Firma Festool představila své nové elektrické i akumulátorové nářadí. Blum a Hetich prostřednictvím svých zástupců prezentovali novinky v sortimentu nábytkového kování, praktická ukázka pak byla spojena s ukázkou vyvrtávacího stroje od firmy Blum pro přesné vyvrtání otvorů pro jednotlivé kování. S předváděcím vozem přijeli zástupci firmy FRANKE a Blanco, ve kterém prezentovali široké spektrum své produkce. Žákům představili kuchyňské dřezy nerezové, fragranitové, tektonitové i keramické kuchyňské baterie, košové systémy, kuchyňské drtiče i odsavače par. Na akci EXPO 21 představilo své výrobky široké spektrum firem, které vyrábí produkty pro truhláře. Jako fy. SECA výrobce značkových palubek, RAPI-TEC výrobce vrutů, POLYFORM český výrobce pracovních desek, ADLER výrobce nátěrových hmot pro dřevěné povrchy.
Nebuď druhý, změň to. Staň se u nás profesionálem v oborech Instalatér, Elektrikář – silnoproud, Truhlář, Tesař, Klempíř, Malíř, Montér suchých staveb, Zedník.