Švehlova střední škola polytechnická Prostějov vás zve na „Burzu práce a vzdělání“

Švehlova střední škola polytechnická Prostějov vás zve na „Burzu práce a vzdělání“

Pod společným heslem „Hledejte práci tam, kde skutečně je!“ proběhne 20. září 2016 v Olomouci a 22. září 2016 v Prostějově Burza práce a vzdělání. Prezentovat se na nich budou nejvýznamnější zaměstnavatelé, střední a vysoké školy našeho regionu.

Na burzách se představí perspektivní zaměstnavatelé z našeho regionu, kteří už teď mohou nabídnout stovky volných pracovních míst ve strojírenství, elektrotechnice, optice, potravinářství, textilnictví, stavebnictví, v dopravě, obchodu nebo zdravotnictví. Své vzdělávací programy představí vybrané střední a vysoké školy, o jejichž absolventy mají zaměstnavatelé největší zájem.
Burza práce a vzdělání v Olomouci proběhne na Výstavišti Flora, Pavilon A, v  Prostějově ve Společenském domě, Komenského 6, od 9 do 17 hodin. Vstup a veškeré poradenské služby budou pro veřejnost ZDARMA.
Burza je určena nejen nezaměstnaným, ale i těm, kteří chtějí změnit práci, ale také čerstvým absolventům škol a stávajícím studentům. Všichni, kdo hledají práci, dostanou jedinečnou šanci kontaktovat na jednom místě a během jediného dne více zaměstnavatelů, případně si domluvit další jednání s těmi, se kterými najdou společnou řeč.
Další cílovou skupinou jsou žáci posledních ročníků základních škol a jejich rodiče, kteří se mohou seznámit s nabídkou perspektivních studijních oborů a se zaměstnavateli prodiskutovat budoucí pracovní uplatnění.
Na organizaci burzy se spolupodílí Úřad práce ČR, Krajská hospodářská komora Olomouckého kraje a Svaz průmyslu a dopravy ČR.