Společnost TRUCK Trade - dealer DAF novým partnerem naší školy

Společnost TRUCK Trade - dealer DAF novým partnerem naší školy

Dne 27. 1. 2016 se v sále školy na Svatoplukově ulici uskutečnila prezentace firmy TRUCK TRADE, spol. s r. o., která se specializuje na prodej, servis a pronájem nových a použitých vozidel DAF, návěsů, přívěsů a náprav. Za svoji činnost obdržela společnost titul EXCELLENT DEALER DAF.

Této akce se zúčastnili žáci a učitelé automobilních oborů – Autotronik, Mechanik opravář motorových vozidel, Řidič profesionál a Opravář zemědělských strojů.
Cílem této prezentace bylo seznámit žáky s programem firmy a nabídnout jim do budoucna pracovní místa, související s jejich profesí.
Přednáška byla podána zajímavým způsobem.  Přítomní mohli shlédnout nejnovější modely vozidel, konstrukční provedení jejich částí a jejich přednosti proti starším modelům. Žáci i učitelé projevili zájem o tuto problematiku a na jejich dotazy bylo reagováno s ochotou.
Někteří žáci budou vykonávat na pracovišti v Olomouci odbornou praxi.