Soutěž ve fotbale O pohár Josefa Masopusta

Soutěž ve fotbale O pohár Josefa Masopusta

Dne 17. 10. 2016 se konala v rámci soutěže středních škol kopaná O pohár Josefa Masopusta, které se již tradičně účastnili i žáci naši školy.

Los nám přisoudil velmi těžké soupeře a to žáky dvou gymnázií v Prostějově. Hned v prvním zápase jsme se utkali se soupeři z gymnázia Jiřího Wolkera a ve velmi vyrovnaném souboji se dostali fotbalisté naši školy do vedení. Bohužel náskok jsme nedokázali udržet a utkání jsme prohráli 1:2. Ve druhém zápase byl nad naše síly tým z Trivisu, který nás deklasoval 3:0. Ve značně obměněné sestavě jsme ve třetím utkání porazili velmi zdatného soupeře v podobě žáků Reálného gymnázia Prostějov. Jelikož jsme již nemohli postoupit do dalších bojů, probíhal náš poslední zápas ve velmi „volném „ duchu a s oslabeným soupeřem z obchodní akademie jsme remizovali 0:0.  I tak zaslouží všichni naši fotbalisti velké díky za vzornou reprezentaci naši školy. Zvláště pak brankář David Klimeš, který působil v našem výběru celé čtyři roky a vždy byl velkou oporou. Letos se loučil se školní reprezentací a my mu přejeme mnoho úspěchů v osobním i sportovním životě.
Všem reprezentantům děkujeme.