Předání plakety a notebooků firmou Kaufland

Předání plakety a notebooků firmou Kaufland

Dne 23. 9. 2015 proběhlo předání 3 ks notebooků a plakety v rámci projektu Partnerství se školami. Předávání se účastnili ředitel školy Ing. Radomil Poles, zástupce ředitele Ing. Renata Grulichová a za společnost Kaufland vedoucí obchodního domu Prostějov 2 pan David Říha a vedoucí oblasti prodeje pan Josef Miklík.

Projekt zahrnuje exkurze žáků do partnerských prodejen Kaufland, do logistických center v Modleticích a Olomouci a také do vlastního masozávodu společnosti v Modleticích. Cílem těchto exkurzí je přiblížit žákům a studentům fungování obchodu a obchodního řetězce, nahlédnout do zákulisí prodejny, do procesů logistiky v distribučních centrech společnosti a seznámit je s produkcí masa a fungováním masozávodu.
Dále spolupráce zahrnuje odborné přednášky zaměstnanců Kaufland přímo ve výuce, například na téma Logistika nebo Ovoce a zelenina, a besedy, nyní například na téma Zdravá snídaně, jejímž cílem je naučit děti sestavit si snídani, která je pestrá, z kvalitních čerstvých surovin, nutričně vyvážená, vhodná k jejich věku a pohybové aktivitě.
V neposlední řadě Kaufland v rámci spolupráce zajišťuje školám občerstvení při jejich sportovních a kulturních akcích nebo věnuje vánoční balíčky apod.