Majáles Prostějov 2016

Majáles Prostějov 2016

Dne 6. 5. 2016 se již tradičně konal prostějovský Majáles a žáci naši školy byli opět u toho.

Téma, které zvolili naši žáci tentokráte znělo „Lupiči a Policisté“. Našim kandidátem na krále Majálesu byl zvolen žák třetího ročníku Petr Slavík, který reprezentoval policisty. Průvod našich masek žáci doplnili transparenty s kresbami policejních čepic, obušků, pytlů s penězi, pout, pistolí a dalších motivů s tím spojených. Mezi obrovským davem masek se naše skupina žáků rozhodně neztratila a jako tradičně se ctí reprezentovala ŠVEHLOVU STŘEDNÍ ŠKOLU POLYTECHNICKOU PROSTĚJOV. Příští rok přebírají pomyslnou štafetu žáci druhých ročníků a věříme, že se úkolu zhostí minimálně tak dobře, jako letošní třeťáci.
Všem účastníkům a pořadatelům děkujeme a přejeme hodně elánu do dalších let.